Twój koszyk 0,00 zł

ANSCHÜTZ 1780 D FL 9,3X62

ANSCHÜTZ 1780 D FL 9,3X62
7 500,00 zł
Producent Anschütz

Opis produktu:

ANSCHUTZ Karabin 1780 D FL Nuss Monte Carlo kal. 9,3x62

Karabiny Anschutz znane są na całym świecie za ich celność, precyzję wykonania. Idealne połączenie rusznikarskiego rzemiosła i wysokiej technologii produkcji. Wszystkie karabiny Anschutz produkowane są w Niemczech od 1856 roku. Ponad 150 lat doświadczeń w dokładności i niezawodności w połączeniu z najnowocześniejszą technologią broni palnej doprowadziło do stworzenia klasycznej acz nowoczesnej i niezawodnej broni. Polowanie z Anschutz’em serii 1780 spełni wszystkie Twoje potrzeby, jest to praktyczne narzędzie polowania, na które można całkowicie polegać w sytuacjach najtrudniejszych. Aby to zrobić, karabiny myśliwskie Anschutz, muszą przejść przez te same testy rygorystyczne, jak nasze ciężko pracujące karabiny biathlonowe. Czyli karabiny testowane są poprzez 50.000 cykli ładowania i strzelania w najbardziej różnorodnych warunkach klimatycznych w kontrolowanym środowisku do -25 ° C. Nasze karabiny myśliwskie nie zawiodą nikogo w najcięższych warunkach na całym świecie najbardziej zapalonych myśliwych. Żaden inny producent broni palnej nie może korzystać z takiego wielkiego doświadczenia w dziedzinie sportu, a w szczególności broni palnej w trudnych warunkach biathlonu, jak może Anschutz. ANSCHUTZ karabin 1780 z osadą orzechową Monte Carlo Zamek posiada 6 rygli (3x2) i charakteryzuje się 60° kątem otwarcia co umożliwia niskie osadzenie lunety Jednoczęściowa iglica ma ogranicznik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas suchego strzału. Komora zamkowa posiada otwory montażowe umożliwiające zamontowanie dowolnej szyny montażowej. Posiada także mechanizm odprowadzający gazy prochowe, które w przypadku rozerwania łuski lub przebicia spłonki skierowane zostaną w bok.

Spust(5780D) w modelu 1780 jest pozbawiony przyspiesznika aczkolwiek posiada pełną regulację która zadowoli każdego myśliwego. Osada wykonana jest w wysokogatunkowego orzecha klasy 2. Istnieje możliwość zamówienia z kolbą powleczoną polimerem w trzech wzorach- SOFT-Grip Wood Orange, SOFT-Grip Wood Green oraz SOFT-Grip Black.

Dane techniczne modelu ANSCHUTZ 1780 D FL z osadą orzechową Monte Carlo •Kaliber:9,3x62 •Długość lufy: 560mm •Długość całkowita: 109cm •Waga całkowita: 3200g

•Pojemność magazynka: 5-cio strzałowy

•Spust:regulowany w zakresie 1800-600 ( fabryczne ustawienie 1200 g)

•Osada myśliwska z drewna orzechowego selekcjonowanego typu Monte Carlo Drogi kliencie, pamiętaj, że broń palną i amunicję możesz odebrać tylko w naszym sklepie stacjonarnym. Odbierając swoje zamówienie na broń musisz mieć ze sobą dowód osobisty oraz pozwolenie na zakup broni (promesę).