Twój koszyk 0,00 zł

BERETTA 682 GOLD E SPORTING

BERETTA 682 GOLD E SPORTING
14 800,00 zł
Producent Beretta

Opis produktu:

Beretta 682 E Sporting to wysokiej klasy strzelba sportowa. Używana przez wielu zawodników na całym świecie zyskała miano broni niezawodnej o doskonałej ergonomii.

Strzelba ryglowana jest przez dwa stożkowe kołki wchodzące w odpowiednie wycięcia przy górnej lufie. System ten nie wykazuje żadnych objawów zużycia eksploatacyjnego nawet po kilku latach wyjątkowo intensywnej eksploatacji broni używanej do strzelania sportowego łącznie z intensywnym i systematycznym treningiem.

Lufy wykonywane są ze stali chromoniklowo - molibdenowej a ich wewnętrzne przewody dla zwiększenia wytrzymałości zostały pokryte chromem. Dodatkowo lufy mają większą średnicę (Optima-Bore) ok.18,80 dzięki czemu uzyskuje lepsze pokrycie przy mniejszym obciążeniu broni ciśnieniem, poprawia się regularność pokrycia, wzrasta prędkość wylotowa śrutu a odrzut broni jest zmniejszony.

W komplecie z bronią mamy do dyspozycji 5 wymiennych nadczoków, które możemy zmieniać bez użycia klucza. Oprócz standardowego opisu czoki mają naniesione barwne obwódki do szybkiej identyfikacji na strzelnicy. Kolba i czółenko wykonane są z wysokiej klasy orzecha włoskiego.

Mechanizm spustowy wyposażono w regulowany język spustowy z opcjonalnym selektorem umieszczonym na szyjce kolby. Broń dostarczana jest w estetycznym futerale wykonanym z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W futerale oprócz broni znajdują się wymienne nadczoki, klucz do ich montażu, gumowe stopki, dodatkowy język spustowy a także dodatkowa muszka światłowodowa i olej do konserwacji. Lufy z czółenkiem oraz baskila z kolbą zabezpieczone są dodatkowo pokrowcem z miękkiej flaneli a futerał wyposażono w zamek szyfrowy.

Blokada spustu :Tak Długość lufy (cm) : 71, 76, 81

Osada: selekcjonowany orzech włoski Spust regulowany

Kaliber : 12

Waga (g): 3450 5 czoków

Długość komory nabojowej: 76

Gwarancja producenta: 2 lata

Drogi kliencie, pamiętaj, że broń palną i amunicję możesz odebrać tylko w naszym sklepie stacjonarnym. Odbierając swoje zamówienie na broń musisz mieć ze sobą dowód osobisty oraz pozwolenie na zakup broni (promesę).