Twój koszyk 0,00 zł

BERETTA A400 XPLOR ACTION

BERETTA A400 XPLOR ACTION
7 200,00 zł
Producent Beretta

Opis produktu:

OPIS PRODUKTU

Beretta A400 Xplor Action - Półautomat, który liczy strzały !

Nowy model Beretta A400 Xplor Action to pierwszy półautomat, który jest wyposażony w standardzie w komputer pokładowy, który liczy strzały. Broń wyposażona jest we wszystkie funkcje, które sprawiły, że seria A400 odniosła prawdziwy sukces. Można z niej korzystać z absolutną pewnością niezależnie od sytuacji, amunicji celu czy sezonu.

Wszechstronność broni została zwiększona dzięki receiverowi, do którego można zamontować optykę lub inne akcesoria. Ponadto A400 Action Xplor to od dziś półautomat, który sam liczy.

Półautomat posiada komputer pokładowy, który wyświetla:

- całkowitą ilość oddanych strzałów

- cząstkową ilość oddanych strzałów (do 7 ustawień)

- mierzy temperaturę w Celsjuszach oraz Fahrenheitach

- porównuje między sobą różne rodzaje amunicji, nawet w przypadku identycznych naważek.

Porównanie amunicji między sobą oznacza, porównanie energii (od 0 do 99) jaka towarzyszyła oddanemu strzałowi, np. porównuje energię 3 pierwszych strzałów, a potem 3 kolejnych i wyciąga średnią. W pamięci pozostaje sześć ostatnich strzałów.

Beretta GunPod to rewolucyjne urządzenie, które liczy strzały nawet w przypadku braku baterii lub gdy jest rozładowana. Najlepszy system redukcji odrzutu na świecie, który osiąga wynik do -60%. System redukcji odrzutu Kick-Off wykorzystuje dwa hydrauliczne tłumiki, które są podobne do tych stosowanych w zawieszeniach samochodowych.

Wyróżnia go to na rynku ponieważ wszystkie inne systemy redukcji odrzutu oparte są na odkształceniach materiałów miękkich, takich jak guma, poliuretan lub wkładka polimerowa. Jaka jest różnica? Wystarczy pomyśleć, jak to jest prowadzić samochód na gumowych amortyzatorach! Nowa stopka Micro Core dzięki użytemu materiałowi lepiej przylega do ramienia, jest lżejsza i nieogranicza ruchów. Wszystko to aby strzelać wygodniej, szybciej i celniej. Półautomat A400 Xplor jest szybszy o 36% niż inne półatomaty dostępne na rynku.

Jego mechanizm to prawdziwy klejnot inżynierii, który wyróżnia się wśród konkurencji szybkością. Zwiększona szybkostrzelność sprzyja trafieniu w cel. Niezawodna szybkość i wydajność. Blink to inowacyjny system Beretty optymalnie wykorzystujący gazy wylotowe, dzięki czemu A400 działa o 36% szybciej niż inne modele broni półautomatycznej. W ten sposób Blink jest bardziej wydajny i znacznie czystszy. Kick-Off Dzięki systemowi Kick-Off siła odrzutu jest przejmowana i wytracana przez dwa hydrauliczne amortyzatory olejowe. Dodatkowo wibracje i podbicie lufy zostają zmniejszone, co polepsza użytkowanie, wytrzymałość i niezawodoność broni. W rezultacie strzelec może się cieszyć większym komfortem.

Steelium Steelium to system luf Beretta. Powstają one z kutej na zimno stali, będącej stopem 3 metali. Wewnątrz lufy pokryte są chromem. Kaliber 12 Komora 76 mm Mechanizm Półautomatyczny z systemem Blink Baskila Ze stopu aluminium Wykończenie/grawerunek Anodyzowana.

Grawerunek z motywami technicznymi i logo Lufa Optima Bore HP w systemie Steelium

Długość luf 66 - 71 - 76 Czoki Optima-Choke HP - wysoka wydajność Spust Chromowany Bezpiecznik W kabłąku spustowym Muszka Metal bead Osada System Kick-Off Stopka Micro Core

Gwarancja producenta: 2 lata

Drogi kliencie, pamiętaj, że broń palną i amunicję możesz odebrać tylko w naszym sklepie stacjonarnym. Odbierając swoje zamówienie na broń musisz mieć ze sobą dowód osobisty oraz pozwolenie na zakup br