Twój koszyk 0,00 zł

O nas

Przygoda i pasja oraz zamiłowanie do przyrody to składowe, które tworzą CENTRUM MYŚLIWSKIE DEER

W wieloletniej praktyce nabraliśmy doświadczenie,że jakość materiału,precyzja wykonania produktu oraz indywidualne podejście do odbiorcy są gwarancją naszego sukcesu. Dlatego reprezentujemy najlepsze firmy na świecie i skupiamy czołowych producentów w jednym miejscu. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy artykuły renomowanych producentów broni, optyki, amunicji, odzieży i obuwia, akcesoriów myśliwskich oraz artykułów dla psów. Zajmujemy się koncesjonowanym obrotem broni i amunicji.

Nasze kreatywnie myślenie zgrany zespół specjalistów oraz potrzeby naszych klientów dają nam idealny układ do tworzenia coraz to lepszych koncepcji produktu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i cały czas mamy ogromny apetyt na eksperymentowanie w zakresie materiałów i produktów , by znajdować dla Państwa coraz to nowsze zastosowania w dziedzinie myślistwa.

Dążymy do obsługi Państwa w sposób na jaki zasługujecie, a więc najlepiej i najszybciej jak to tylko możliwe dając do dyspozycji sklep internetowy z szybką dostawą produktów do domu. Wszystkie nasze działania zmierzają do tego aby dostarczyć Państwu profesjonalny produkt oraz wysokiej jakości obsługę sklep.deer.pl

Przedstawiamy w zakładce wydarzenia propozycję imprez plenerowych o charakterze integracyjnym. Tego typu Eventy są doskonałą propozycją dla osób którym chce się zaoferować chwile odprężenia jak i relaksu. Spotkania mają również na celu możliwość przełamywania swoich własnych słabości, oraz nauki szeroko pojętej sztuki jakim jest myślistwo i łowiectwo.

Misja
"Stale podnosić poziom obsługi klienta dbać o jego zadowolenia oraz zaspokajać jego pragnienia w produktach i wydarzeniach. Te dwie składowe tworzą fundamentalną zasadą na której oparliśmy strategię całej firmy"