BUTY MEINDL SAFARI MID

  • BUTY MEINDL SAFARI MID
BUTY MEINDL SAFARI MID
645,00 zł
Producent Meindl

Opis produktu:


Buty Meindl Safari Mid

Niezwykle funkcjonalne i wygodne buty Meindl Safari Mid polecane są zarówno dla Pań jak i dla Panów, dzięki szerokiej rozmiarówce. Doskonale nadają się do wielogodzinnych wypraw w terenie suchym, na pustyni oraz podczas wypraw w niższe partie gór w terenie leśnym. Bardzo dobrze sprawdzają się w gorącym klimacie, dzięki bardzo dobrej klimatyzacji oraz niezwykłej wytrzymałości.

Buty Meindl Safari Mid zostały wykonane z wysokiej jakości skóry welurowej z wstawkami z Cordury. W butach Meindl zastosowano podeszwę Meindl Multigrip, która została stworzona specjalnie dla Firmy Meindl. Podeszwa charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością oraz stabilnością bez względu na rodzaj pogody i podłoża. Świetnie sprawdza się również podczas wypraw w trudnym skalistym terenie.

Dzięki wyściółce Clima buty Meindl zapewniają świetną wentylację dlatego też idealnie nadają się na ciepłe dni. W butach Meindl Safari Mid zastosowano również wkładkę AIR ACTIVE, która amortyzuje wszelkie wstrząsy podczas wypraw po nierównym skalistym terenie. Wyższa cholewka zapewnia bardzo dobre trzymanie stopy.Dwufazowe sznurowanie zastosowane w butach Meindl zaczyna się już od palców a kończy na cholewce co gwarantuje świetną stabilizację stopy.

Przymocowany do cholewki buta język przy pomocy materiału Cordura uniemożliwia dostawanie się do jego wnętrza piasku oraz drobnych kamieni.

Buty Meindl Safari Mid to doskonały wybór dla ludzi ceniących sobie jakość wykonania, funkcjonalność oraz wygodę podczas wypraw w trudnych warunkach pustynnych i skalistych.

Parametry: Wkładka: Air-Active Podeszwa: Meindl Multigrip

Materiał zewnętrzny: Welur/Cordura

Wyściółka: Clima Waga: 650 g Kolor: Piaskowy

Dostępne rozmiary: 3,5-12

Kod produktu: 2885/52