Twój koszyk 0,00 zł

SPODNIE HARKILA PRO HUNTER ACTIV

SPODNIE HARKILA  PRO HUNTER ACTIV
1 429,00 zł

* Wymagane pola

1 429,00 zł
Producent Harkila

Opis produktu:

Pro Hunter Activ spodnie dla aktywnych


Nowy model  spodni z serii Pro Hunter Active Harkila . Przeznaczone dla aktywnych zapewniają szczególną funkcjonalność podczas intensywnego wysiłku.

Ubranie Pro Hunter Harkili wyznaczyła najwyższą klasę odzieży myśliwskiej. Wykonane z trwałych materiałów ze szczególną dbałością o zachowanie i utrzymanie  jakości. Ubranie wykonane jest z  zewnętrznej tkaniny Cordura  i wyposażone w membranę Gore-tex dającej  znakomitą oddychalność i pełną wodoodporność. Jest niezwykle odporny i komfortowy w użytkowaniu. Dzięki zastosowanym materiałom i przemyślanej funkcjonalności spełnia oczekiwania i wymagania dla odzieży użytkowanej  w trudnych warunkach terenowych i pogodowych.
Odzież myśliwska Pro hunter została stworzona z myślą o intensywnym użytkowaniu w najszerszym zakresie podczas polowania. Odzież została przetestowana przez wiele sezonów, o rożnych porach roku w różnych warunkach pogodowych.


Spodnie  zostały zaprojektowane dla aktywnego myśliwego, który jest zawsze w ruchu. Wyposażone w elementy umożliwiające dopasowanie do rożnych form aktywności.  Pro Hunter Activ posiada możliwość regulacji szerokości nogawek i regulację poziomu wentylacji. Pro hunter Activ przeznaczone dla myśliwych, którzy intensywnie polują przez cały dzień i chcą dostosować komfort użytkowania odzieży do  zmieniających się warunków.

 

 

 


Funkcje spodni:

-2 guziki zapinające spodnie na pasie
-guziki umożliwiające podpięcie szelek
-wygodne duże szlufki
-kieszeń umożliwiająca regulację poziomu wentylacji,
-mankiet zabezpieczający przed śniegiem i wodą,
-regulacja szerokości nogawki,
-duża tylna kieszeń.
-blokada śnieżna na nogawkach z Cordury