Twój koszyk 0,00 zł

SPODNIE HARKILA PRO TREK

SPODNIE HARKILA  PRO TREK
1 635,00 zł

* Wymagane pola

1 635,00 zł
Producent Harkila

Opis produktu:

Pro Trek  spodnie ze skóry


Spodnie myśliwskie są częścią nowej skórzanej kolekcji PRO TREK Harkila. Jak na odzież skórzaną są dość lekkie i uniwersalne. Przeznaczone dla myśliwych do pracy na zewnątrz w trudnych warunkach.

Odzież myśliwska Pro Trek Harkila jest wykonana z najwyższej jakości skóry bawolej z wykończeniami z mocnego płótna CODURA.
Odzież skórzana-kamizelka Harkila jest idealna dla myślistwa i strzelectwa sportowego na suche i chłodne dni. Pro Trek jest podszyty podszewką posiada dużą ilość funkcji z kieszeniami na niezbędny sprzęt.


Funkcje spodni:

-Guziki na szelki
-Przednie kieszenie z zamkami
-Kieszenie na udzie z zamkami i regulacją
-Tylne kieszenie z zamkami
-Regulowane na dole nogawki zabezpieczające przed śniegiem
-Przegubowy z wstawką z Cordury
-Wewnętrzny pas antypoślizgowe

 

 

 

CORDURA - marka tkanin wysoce odpornych na przetarcia. Najczęściej cordurę wykonuje się z poliamidu z powłoką poliuretanową uszlachetnioną teflonem co podnosi jej właściwości użytkowe. Struktura włókien i metoda tkania zapewniają jej dużą wytrzymałość na otarcia i przetarcia . Jest powszechnie stosowana do produkcji plecaków turystycznych, wyprawowych i rowerowych, a także butów oraz wykończeń ubrań myśliwskich w celu wzmocnienia w miejscach narażonych na przetarcia, oraz kompletnych ubrań dla osób pracujących z psami. Jest to tkanina o dużej odporności na działanie warunków atmosferycznych, a ponadto dzięki swej wewnętrznej strukturze bardzo lekka.

- 2x bardziej wytrzymała od standardowego nylonu

- 3x bardziej wytrzymała od poliestru

-10x mocniejsza od bawełny.    

Prawdziwa Skóra- w przeciwieństwie do sztucznej ma właściwości termoaktywne. Często dobiera się skórę do konkretnego zastosowania od odpowiednich zwierząt . Bardzo dobre właściwości dla odzieży myśliwskiej mają skóry dziko żyjących zwierząt np. Bawołów, Antylop, lub zwierząt przebywających w trudnych warunkach, (wielbłądy, lamy, niektóre gatunki bydła hodowane na wolności często w trudnym górskim klimacie). Zwierzęta te są narażone w krótkim okresie na duże wahania temperatur a amplituda zmian może wynosić około 20°C. Skóry tych zwierząt posiadają bardzo dobre właściwości wentylacyjne i strukturę dobrze utrzymujące stałą temperaturę wewnętrzną. Należy pamiętać, że tych cech nie posiadają skóry sztuczne, często nazywane ekologicznym. Odzież wykonana ze sztucznej skóry jest w ogóle nieoddychająca i zimna.